Sale konferencyjne i szkoleniowe

Odpowiednie zaplecze techniczne pozwala nam stworzyć komfortowe warunki do organizacji spotkań biznesowych i szkoleń pracowniczych. Udostępniamy naszym Klientom przestronne sale konferencyjne dopasowane do charakteru obrad lub spotkania, które stwarzają możliwość dowolnego ustawienie stołów (podkowa układ szkolny lub kinowy). Każda sala szkoleniowa jest klimatyzowana i wyposażona w niezbędne urządzenia multimedialne, wykorzystywane w trakcie przedstawiania prezentacji. Najwyższa jakość sprzętu oraz fachowa obsługa umożliwiają zorganizowanie profesjonalnego spotkania, które zakończy się pełnym powodzeniem.

Do państwa dyspozycji pozostawiamy:

  • projektor multimedialny (jest wliczony w cenę ogólną),
  • ekran,
  • flipchart,
  • rzutnik pisma,
  • dostęp do Internetu.

Tak wyposażone sale szkoleniowe są one doskonałym miejscem na przeprowadzenie szkolenia, seminarium naukowego, biznesowego oraz spotkania firmowego. W przerwach między rozmowami i prezentacjami zapraszamy do naszej restauracji, w której serwujemy polską kuchnię, a na koniec dnia do skorzystania z komfortowego noclegu. Nasz hotel konferencyjny to połączenie komfortu i znakomitego klimatu, sprzyjającego prowadzeniu rozmów.

Dysponujemy również własnym parkingiem, z którego mogą korzystać wszyscy uczestnicy obrad. Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania dogodnych Państwu terminów.

Układ sal

(podkowa, szkolny, kinowy)

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć