Sala na Wesele

Naramowice to hotel, który jest wymarzonym miejscem na zorganizowanie wesela w Poznaniu. Przestronna, klimatyzowana sala jest przystosowana do przyjęcia nawet 100 gości. Nasi pracownicy są w stanie zająć się przystrojeniem pomieszczenia oraz fantazyjną dekoracją stołów, co pozwoli podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia. Zadbają również o to, aby w trakcie uroczystości mogli Państwo liczyć na fachową obsługę.

Menu, oparte na tradycyjnych, polskich smakach, nie tylko zaspokoi apetyt Gości, ale również zaskoczy ich doskonałą kompozycją i ciekawą prezentacją dań. Szczegóły związane z konkretnym potrawami zawsze są uzgadniane z Klientem. Kuchnia Hotelu Naramowice bazuje na sprawdzonych recepturach, a dania przygotowywane są z odpowiednio wyselekcjonowanych, zawsze świeżych składników, więc jesteśmy przekonani, że trafimy w Państwa smakowe upodobania i spełnimy nawet te największe oczekiwania.

Nasza sala na wesele będzie wspaniałym miejscem do wspólnej zabawy. Natomiast po zakończonej uroczystości dajemy Państwu możliwość zapewnienia wszystkim Gościom noclegu w bardzo komfortowych pokojach (jesteśmy w stanie przyjąć nawet 108 osób). Każdy dysponuje samodzielnym węzłem sanitarnym.

Poznański hotel na wesele Naramowice ma również zaszczyt podarować każdej Parze Młodej noc poślubną w darmowym apartamencie dla Nowożeńców, który z całą pewnością zapewni Państwu wysoki komfort i pozwoli odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

Atutem powyższej oferty jest także jej atrakcyjna cena wesela – w zależności od szczegółów obsługi zaczyna się od 160,00 zł od osoby.

Galeria zdjęć