Lokalizacja

Poszukując idealnego miejsca na nocleg w Poznaniu, warto zapoznać się z ofertą naszego obiektu, który dzięki korzystnemu położeniu, przypadnie do gustu wszystkim osobom poszukującym wygodnego hotelu niedaleko centrum miasta.

Hotel Naramowice to idealne miejsce dla osób odwiedzających miasto. Obiekt mieści się w spokojnej dzielnicy Naramowice, znajdującej się ok 5km od Starego Rynku. Takie położenie hotelu sprawia, że każdy Gość bez problemu dostanie się w miejsce docelowe na terenie miasta, a jednocześnie będzie mógł cieszyć się odpoczynkiem w spokojnej i cichej okolicy.

Warto wspomnieć, że na terenie obiektu znajduje się sala konferencyjna, która dzięki odpowiedniej lokalizacji hotelu, świetnie sprawdzi się jako miejsce do organizacji szkoleń czy konferencji, zarówno dla firm z Poznania, jak i innych miast.

Nieznacznie oddalona od hotelu starówka, kawiarnie, słynne zabytki oraz miejsca kulturalne, sprawiają że jest on atrakcyjnym miejscem na nocleg zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystycznie.

Hotel Naramowice usytuowany jest przy trasie Warszawa-Świecko (dawnej A2), dzięki czemu gwarantuje łatwy dojazd wszystkim odwiedzającym go Gościom. Takie położenie sprawia, że bezproblemowo trafią do niego zarówno osoby podróżujące samochodem, jak i pociągiem, ponieważ obiekt oddalony jest od dworca kolejowego Poznań Główny jedynie o 5 km. Do hotelu można dotrzeć jednym autobusem, który zatrzymuje się na przystanku znajdującym się przed budynkiem. W bliskim położeniu obiektu mieszczą się także m.in. sklepy spożywcze, w których mogą Państwo zakupić najpotrzebniejsze artykuły.

Aby zapewnić Państwu komfort wypoczynku, przygotowaliśmy czytelne mapy miasta i informatory turystyczne, które mogą Państwo odebrać w recepcji hotelowej. Dzięki nim, bez problemu trafią Państwo w wybrane miejsce docelowe. Oferujemy także wsparcie merytoryczne i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia dostępnych terminów i odwiedzenia Hotelu Naramowice!