Restauracja

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom zarówno gości indywidualnych, jak i większych grup. Dlatego nie tylko zapewniamy komfortowe noclegi w Poznaniu, ale także organizujemy imprezy okolicznościowe.

Nasz hotel położony jest w spokojnej dzielnicy Poznania. Naramowice to doskonałe miejsce na zorganizowanie wesela, integracji firmowej, spotkania rodzinnego czy też jubileuszu z daleka od miejskiego gwaru.

Organizujemy imprezy okolicznościowe do 120 osób. Dysponujemy również mniejszymi salkami bankietowymi na 25 oraz 35 miejsc. Oferujemy komfortowe pomieszczenia wyposażone w klimatyzację.

Oferujemy gościom bogate menu z daniami kuchni polskiej. Opieramy się na tradycyjnych recepturach zarówno potraw mięsnych, jak i rybnych. Polecamy nie tylko dania obiadowe, ale także sałatki, desery czy zimne zakąski oraz szeroki wybór dodatków do dań. Dla gości pełnoletnich posiadamy również rozbudowane menu z napojami alkoholowymi.

Naszych gości zapraszamy również do ogródka, gdzie na świeżym powietrzu mogą Państwo odpocząć w trakcie przyjęcia.

Zachęcamy do kontaktu i indywidualnych ustaleń związanych z organizacją Państwa imprezy okolicznościowej w naszym hotelu w poznańskich Naramowicach.

Zobacz Menu

Restauracja

Sale Bankietowe

Ogródek