Pokój studio

Hotel Naramowice, dzięki świetnej lokalizacji oraz dogodnym połączeniom komunikacyjnym, jest niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób odwiedzających Poznań zarówno w sprawach służbowych, jak i turystycznych, zatrzymując się w nim na dłuższy czas. Dlatego aby zapewnić Gościom maksymalny komfort, przygotowaliśmy pokój osobowy typu studio.

Pokój dwuosobowy studio
Szczególnie polecany osobom ceniącym przestrzeń i funkcjonalność. Nasze pokoje typu studio są znacznie bardziej przestronne niż standardowe pokoje dwuosobowe, przez co zapewniają komfort podczas dłuższego pobytu. Dodatkowo, zostały wyposażone w komplet wypoczynkowy, obejmujący rozkładaną sofę i wygodne fotele, w których można zrelaksować się po intensywnym dniu.

Poza tym, w każdym pokoju studio, do dyspozycji Gości przeznaczono telewizor LCD i telefon, za pośrednictwem którego w każdej chwili można skontaktować się z recepcją. Wszystkie osoby odwiedzające nasz hotel, otrzymują hasło, dzięki któremu zyskują nieograniczony dostęp do sieci bezprzewodowej na terenie obiektu.

Dodatkowe udogodnienia
Każdy pokój dwuosobowy typu studio został wzbogacony o prywatną łazienkę, przeznaczoną wyłącznie dla osób korzystających z pokoju. Została ona wyposażona w wygodną wannę, w której mogą Państwo odprężyć się biorąc gorącą kąpiel.

W zależności od preferencji naszych gości, w pokoju mogą znajdować dwa pojedyncze łóżka lub łoże małżeńskie. Dzięki temu, pokój studio jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób podróżujących w celach turystycznych, jak i biznesowych. Inne elementy wnętrza, takie jak m.in. zasłony czy lampki nocne, pozwolą Państwu stworzyć preferowane warunki do snu czy wieczornego relaksu.

W zakładce „cennik”, znajdującej się na naszej stronie internetowej, zawarliśmy wszystkie niezbędne informacje dotyczące rezerwacji wybranego pokoju. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.