Pokój dwuosobowy

W Hotelu Naramowice dbamy o komfort wszystkich Gości. Dlatego przygotowaliśmy wygodne pokoje, przeznaczone dladwóch osób, które z pewnością przypadną do gustu odwiedzającym nas Gościom. Korzystna lokalizacja i wyposażeniehotelu, czynią z niego idealne rozwiązanie dla osób odwiedzających miasto zarówno na jeden, jak i kilka dni.

Pokój dwuosobowy

Osobom przebywającym w Poznaniu w celach służbowych, a także turystom pragnącym zwiedzić to wyjątkowe miasto,polecamy wygodny i ekonomiczny pokój dwuosobowy.

Nasze pokoje urządziliśmy tak, aby zapewniały komfort wszystkim odwiedzającym nas Gościom, dlatego aranżując ichwnętrze zastosowaliśmy kolory, dzięki którym każde pomieszczenie zyskało bardziej przytulny i ciepły charakter.Dodatkowo, wyposażyliśmy je w udogodnienia, które mogą być pomocne podczas Państwa pobytu w Hotelu Naramowice.Dzięki temu, nasze pokoje dwuosobowe zapewniają odpowiednie warunki zarówno do odpoczynku, jak i pracy.

Aby zapewnić naszym Gościom komfort i zadowolenie z pobytu, wszystkie pokoje są odpowiednio przygotowywanei sprzątane. Dzięki temu, każdy z naszych Gości może cieszyć się schludnym, czystym i zadbanym wnętrzem.Zadbaliśmy również o wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, z których mogą Państwo korzystać podczas pobytuw naszym hotelu.

Wyposażenie pokoju

W pokoju znajdą Państwo dwa wygodne łóżka, zapewniające komfort podczas odpoczynku po intensywnym zwiedzaniubądź ciężkim dniu w pracy. Specjalnie z myślą o naszych Gościach, każdy pokój dwuosobowy został wzbogaconyo prywatną funkcjonalną łazienkę, wyposażoną w wygodną kabinę prysznicową, dającą możliwość szybkiego odświeżeniasię po podróży.

Do dyspozycji naszych Gości przeznaczono m.in. telewizor LCD oraz telefon. Zapewniamy także nieograniczony dostępdo sieci bezprzewodowej na terenie hotelu, co jest niezwykle istotne nie tylko dla turystów, ale również osóbpodróżujących w celach biznesowych.

W celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania dotyczące rezerwacji w wybranym przez Państwa terminie,zapraszamy do kontaktu z recepcją.