Hotel

W części hotelowej naszego obiektu oferujemy 108 miejsc noclegowych w 48 pokojach zarówno 2-osobowych, jak i w przestronnych, 6-osobowych apartamentach typu studio. Swoją ofertę hotel kieruje do osób, które szukają komfortowego i taniego noclegu w Poznaniu z daleka od miejskiego zgiełku oraz hałasu.

Nasz cennik zawiera wszystkie koszty i informacje związane z pobytem, a także z wynajęciem sali konferencyjnej bądź szkoleniowej wraz z wyposażeniem. W weekendy obowiązują ceny niższe od regularnych.

Tani hotel nie oznacza niższego standardu. Pokoje i apartamenty zostały urządzone w nowoczesnym stylu i posiadają liczne udogodnienia dla gości. Wyposażone są zarówno w TV, telefon, wygodne łóżka, stoliki, jak i pełny, samodzielny węzeł sanitarny. Nasi goście mają również bezpłatny dostęp do internetu (hot spot Wi-Fi).

Jesteśmy przygotowani zarówno do przyjęcia gości indywidualnych, jak i wycieczek czy większych grup (np. gości weselnych).

Cena noclegu obejmuje także śniadanie dla każdej z osób. Naszym zmotoryzowanym gościom oferujemy ponadto miejsca postojowe na parkingu strzeżonym lub niestrzeżonym.

Zapraszamy na poznańskie Naramowice! Zapewniamy tani, a przy tym komfortowy pobyt w malowniczej i spokojnej dzielnicy miasta z dogodnym dojazdem do centrum Poznania.